Theo vendosë të largohet nga Reali

Theo Hernandez ka vendosur të largohet nga skuadra e Real Madridit.

20 vjeçari kërkon më shumë minutazh dhe është në bisedime me agjentin e tij për ta gjetur një skuadër të re.

Megjithatë Real Madridi do ta ketë sërish mundësinë për ta transferuar lojtarin me marrëveshje mes palëve, raportojnë mediat spanjolle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *